piątek, 14 grudnia 2012

Idzie Antykomuna: Pięć lat po utracie niepodległości


Druga z wczorajszych smutnych rocznic, to oczywiście piąta rocznica podpisania Traktatu Lizbońskiego, który umocnił istnienie Unii Europejskiej. Jest to data definitywnej utraty suwerenności polskiego ośrodka władzy na rzecz brukselskiego zwierzchnika. Poniżej kilka słów o tzw. Związku Socjalistycznych Republik Europejskich:

II Wojna Światowa poróżniła niemal wszystkie narody Europy. To był mroczny okres w dziejach Starego Kontynentu (i nie tylko) . Gdy po wojnie na wschodzie umacniał swoją potęgę ZSRR, na zachodzie Europy narodził się pomysł Wspólnot Europejskich, który miał być jednym z wymogów przyznania pomocy państwom Europy w ramach Planu Marshalla. Niemcy i Francuzi podali sobie więc ręce i zabrali się do wspólnej pracy nad nowym europejskim projektem. Nie wiem czy w czasie gdy powstawały te struktury poszło coś nie tak, czy może jednak taki był plan, by Unia była zachodnim odpowiednikiem Związku Radzieckiego, ale przytoczę parę faktów, które pomogą Wam zrozumieć, dlaczego na chwilę obecną Unia Europejska jest nowym ZSRR.

1. Związek Radziecki był rządzony przez piętnastu, niewybieranych ludzi, wzajemnie się mianujących i którzy nie odpowiadali przed nikim. Unia jest rządzona przez dwa tuziny ludzi, wzajemnie się mianujących, spotykających w tajemnicy, którzy nie odpowiadają przed nikim i nie mogą być zwolnieni.
 

2. Obecny kryzys, to kryzys tzw. państwa opiekuńczego, którego fundamentem jest redystrybucja. Jeśli nie powstrzymamy tego absurdalnego zaboru środków z portfela prywatnego jednych ludzi i przekazywania ich za pośrednictwem klasy polityczno-urzędniczej innym ludziom w celu zyskania ich sympatii i uznania, może dojść do załamania gospodarczego na trudną do wyobrażenia skalę.

3. W UE są setki tysięcy eurokratów z wysokimi pensjami, personelem pracowników , premiami i przywilejami mający immunitet chroniący ich przed oskarżeniem, który jest po prostu przesuwany z jednego stanowiska na drugie, nie ważne czym się zajmują, ani co sknocą – dokładnie jak w sowieckim reżimie.
 
Grafika promowana przez UE.
Warto zwrócić uwagę na symbole sierpa i młota.

4. ZSRR powstał przez naciski i militarną okupację, UE została stworzona nie przez siły wojskowe, lecz przez naciski i zastraszanie gospodarcze.

5. By przetrwać ZSRR się rozszerzał się coraz dalej. W momencie gdy przestał - zaczął się rozpadać. Z Unią Europejską najprawdopodobniej stanie się to samo.

6. Mówiono, że celem ZSRR jest stworzenie historycznej osobowości – człowieka radzieckiego, który musi zapomnieć o swojej narodowości, etnicznych tradycjach i obyczajach. To samo dzieje się w Unii Europejskiej. Nie chcą byś był Polakiem, Francuzem. Chcą byście wszyscy byli nową, historyczną osobowością – Europejczykiem. By stłumić narodowe uczucia i żyć w multinarodowej społeczności. Po 73 latach ten sam system w ZSRR doprowadził do większej ilości konfliktów etnicznych, niż gdziekolwiek indziej na świecie.

7. W ZSRR jednym z głównych celów było zniszczenie państw narodowych. I jest to dokładnie to samo co obserwujemy dzisiaj w Europie. Zamierzeniem Brukseli jest wchłoniecie państw narodowych, żeby sami mieli po co istnieć.
 

8. Korupcja w systemie sowieckim płynęła z góry do dołu. Tak samo jest w UE. Ta sama właściwa działalność korupcyjna jaką widzieliśmy w starym ZSRR rozkwita w UE. Ci którzy się sprzeciwiają narażeni są na uciszenie i ukaranie. Nic się nie zmieniło.

9. W tej chwili w Polsce panuje propaganda sukcesu (niczym w PRL), mówiąca, że Polacy (Platforma jako przedstawiciel) „wywalczyli” dobre dla Polski pieniądze z budżetu Unijnego planowanego na 2014-2020 rok
. Bzdura – wywalczyliśmy najmniejszą stawkę z możliwych, platforma nawet nie podjęła sensownych negocjacji, by ugrać w Brukseli jak najwięcej dla Polski. Warto również zaznaczyć, że pieniądze, które mogłaby dostać Polska na rozwój rolnictwa, przemysłu czy też infrastruktury, zostaną przeznaczone na walkę ze słynnym „globalnym ociepleniem”, które jest, ale podobno go nie ma.

10. W ZSRR mówiono, że potrzebujemy państwa federalnego by uniknąć wojny. UE mówi to samo.
Ta sama ideologia podpiera oba systemy. UE to stary model radziecki w zachodnim przebraniu. Tak jak ZSRR Unia Europejska sama zasiewa ziarno własnego upadku.

Krystian

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz