czwartek, 7 października 2010

Ruch Narodowy

     Krótki czas temu odbył się zjazd zorganizowany przez Janusza Palikota, który zwołał swoich zwolenników poprzez jeden z popularnych obecnie portali dla młodzieży. To dość niepokojące, że lewa strona jest w stanie przyciągnąć młodych  swoimi populistycznymi hasłami, które nie są zbyt oryginalne, a głoszone są w historii już od dawien dawna. Problem jednak w tym, że znacząco wzrasta częstotliwość głoszenia tego lewicowego bełkotu, co bez wątpienia powinno nas martwić.
 
 Zwracam się więc do moich rówieśników, starszych kolegów czy też tych  kształtujących dopiero swoje poglądy, którzy na hasła głoszące na Sali kongresowej w Warszawie  nie dadzą się nabrać, aby nie byli bierni  w czasach ataków na podstawowe wartości cywilizacji łacińskiej. Jeżeli jesteś zaniepokojony obecną sytuacją polityczną, społeczną, czujesz, że to, w  co  wierzysz jest w coraz większej defensywie, a niektóre środowiska starają się Twoje przekonania stłamsić, rusz się – dołącz do nas ! Odbudowuj razem z nami Ruch Narodowy, w którym młodość, idealizm, chęć do działania, wiara w Naród, w nasz Kraj to główna droga naszego życia. Twórz z nami przyszłość Polski codzienna działalnością i postawą. Jesteśmy tacy jak Ty, drogi czytelniku, pracujemy, uczymy się, mamy swoje rodziny, ale łączy nas chęć zmieniania swojej rzeczywistości na lepsze, staramy się być głosem pokoleń. 

 
Dawniej byliśmy najliczniejszym Ruchem w Polsce. Należeli do niego przedstawiciele różnych warstw społeczeństwa. I teraz możemy, wbrew wszystkim, którzy rzucają nam notorycznie kłody pod nogi, to odbudować. Więc jeżeli nie czujesz się związany z żadnym obecnym obozem politycznym, nie pasuje Ci obóz Palikota , dołącz do nas! Wnieś do organizacji narodowych swoje chęci, pomysły i pasję, z którą będziesz je realizował. Spójrz na swoich politycznych przeciwników - oni nie mają wątpliwości, więc nie miej i Ty!

„Zaszczepione więc być muszą w życie polskie nie tylko idealizm i uczciwość, prostota obyczajów, poczucie odpowiedzialności i ofiarność dla narodu, ale również i odwaga osobista, zamiłowanie do wysiłku, nieustępliwość wobec przeciwieństw, oraz przede wszystkim ambicja narodowa, ambicja dokonania rzeczy wielkich i pozostawienia po sobie jak największego dorobku dla przyszłych pokoleń."
Przemysław Warmiński

KrzychuLDZ

1 komentarz:

  1. Popieram. Ruch narodowy to idea godna pochwały, stawiająca na normalność. To odwaga pokazania, że jest się przeciwko patologicznemu państwu, w którym mężczyzna całujący mężczyznę jest zwyczajnym widokiem. Ruch narodowy to również fajni ludzie, którzy wierzą w klasyczne zasady i kierują się nimi w życiu codziennym. Nie ma co się wahać, tylko podbijać do organizacji narodowych i wspierać je. CWP!

    OdpowiedzUsuń